Gizlilik Sözleşmesi

GÖRAL KURUYEMİŞ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Sabri Bakışgan ve oğulları gıda san.tic.ltd.şti, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

 

Göral Kuruyemiş sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel   faaliyetlerinin  kurgulanması ve istenmeyen  e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Göral  Kuruyemiş  bünyesinde kullanılmaktadır. Göral Kuruyemiş, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

 

Göral  Kuruyemiş,  e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Göral Kuruyemiş, müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılır.

 

 Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Göral Kuruyemiş, sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.cerezimgoral.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Ayrıca www.cerezimgoral.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

Her türlü sorunuz için; goral@goralkuruyemis.com veya 0850 737 49 87 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Sabri Bakışgan ve oğulları gıda san.tic.ltd.şti

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et