Satış Politikası Sözleşmesi

SATIŞ POLİTİKAMIZ

 

                GÖRAL KURUYEMİŞ tüm faaliyetleri aşağıda belirtilen genel ilkeler çerçevesinde yürütür. Tüm GÖRAL KURUYEMİŞ çalışanları ve hissedarları kısacası tüm GÖRAL KURUYEMİŞ ailesi siz değerli müşterilerimiz ve potansiyel müşteri adaylarımız için kendine özgü bir satış politikası izlemektedir. Aşağıda izlediğimiz satış politikası ile ilgili bazı maddeler bulunmaktadır.

            Bunlar;

Doğruluk, Dürüstlük

            Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Müşterilerimizle ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

Gizlilik        

            GÖRAL KURUYEMİŞ ailesi olarak; müşterilerimizin, potansiyel müşterilerimizin ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz. İzlediğimiz politikalardan Gizlilik Politikası temel ilkelerimizden biridir. Müşterilerimizin faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur, bu bilgileri sadece GÖRAL KURUYEMİŞ’ in amaçları doğrultusunda kullanır; bu bilgileri sadece belirlenen yetkiler dahilinde ilgili kişilerle paylaşırız.

Şeffaflık ve Hesap Verebilirlik

            GÖRAL KURUYEMİŞ; müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde şeffaf ve açıktır. Potansiyel müşterileriyle olan ilişkilerini de de fazlasıyla şeffaf ve hesap verebilir konumda yürütecektir. Tüm faaliyetlerinde anlaşılır ve doğru bilgiyi zamanında ve eksiksiz olarak temin eder.

            Paydaşlarımızla olan tüm ilişkilerimizde hesap verebilme sorumluluğunu taşır, gurur duymayacağımız ve hesap veremeyeceğimiz hiçbir çalışmayı yapmayız.

Adalet, Eşitlik, Tarafsızlık

            Din, dil, ırk, cinsiyet, medeni durum, siyasi görüş gibi nedenlerle potansiyel müşteriler, müşteriler, tedarikçiler, diğer paydaşlar arasında herhangi bir ayrım yapılmaz. GÖRAL KURUYEMİŞ, herkese adil ve eşit davranır, önyargılı davranışlardan kaçınır.

Yasalara ve Düzenlemelere Uyum

            GÖRAL KURUYEMİŞ, tüm faaliyetlerini yasalara ve düzenlemelere uygun olarak yürütür. Yasa ve düzenlemeleri yakından takip eder, uyum için gerekli tedbirleri alır. Yasal olmayan davranışlardan kaçınır.

Kurumsal İtibar

            GÖRAL KURUYEMİŞ kurumsal itibarını korur, geliştirir, diğer tüm kurum ve Kuruluşların itibarlarına saygı gösterir. Kurumsal itibarımızın önemi tüm karar ve davranışlarımıza yansıtılır. GÖRAL KURUYEMİŞ çalışanları, hissedarları ve diğer tüm paydaşlar kurumsallık kimliğini kendilerine ilke edinmişlerdir.

Çevre ve Toplumsal Sorumluluk

            GÖRAL KURUYEMİŞ çalışanları, tüm faaliyetlerinde doğal çevre ve toplumsal sorumluluklara dikkat ederek çalışır. Çevreye zarar veren veya verme ihtimali olan her türlü davranış ve sonuçlarından kaçınır. Çevreci bir kimliği kendine benimseyen ve çalışanlarına da benimseten GÖRAL KURUYEMİŞ, çevreye ve topluma zarar verecek hiçbir davranışta bulunmaz ve bu politikayı üretimlerine de yansıtırlar.

Müşterilerle İlişkiler

            GÖRAL KURUYEMİŞ’ in müşterileri adil, dürüst ve saygılı bir hizmet beklemekte ve bunları hak etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

 

Dürüst Pazarlama, Dürüst Satış

            GÖRAL KURUYEMİŞ’ in politikaları gereği, müşterilerimizi verdiğimiz hizmetler ve satışını yaptığımız ürünler hakkında tam, açık, anlaşılır ve doğru olarak bilgilendirmeyi ilke edinmekteyiz. Müşterilere ürün ve hizmetler hakkında yanlış ve eksik bilgilendirme yapmanın önemli bir disiplin suçu olduğunuz biliriz. Ve disiplin edindiğimiz önemli ilkelerimizden biridir.

 

Tedarikçilerle ilişkiler

            İyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz. İş yaptığımız kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarımızın gizli bilgilerini özenle koruruz.

 

            GÖRAL KURUYEMİŞ olarak bünyemize müşterilerimizi rahatsız, huzursuz edecek tüm ihtimalleri değerlendirir ona göre davranırız. Firma içinde siyasi çıkar çatışmalarına izin vermeyiz. Çalışanlarımızın alkol, uyuşturucu, kumar, hafif olan ya da olmayan tüm zararlı alışkanlıklardan uzak durmasını sağlarız. Bu kurallara uymayan çalışanlarımızı ıslah çalışmalarına yanıt vermemeleri sonucunda bünyemizde barındırmayız. Bu izlediğimiz politika müşterilerimizin, potansiyel müşterilerimizin,  tedarikçilerimizin, diğer tüm paydaşlarımız ve iş ilişkisi içerisinde bulunduğumuz tüm kurum ve kuruluşların huzur içerisinde çalışmaları içindir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et